دختر بچه و سوال جالب

سوال یک دختربچه ۹ساله شیعه ازمدیر خود که باعث شد تمام کارشناسان شبکه های وهابی جوابی بجز سکوت برایش نیافتند:

ما درکلاس ۲۴نفر هستیم، معلم ما وقتی میخواد از کلاس بیرون بره به من میگه : خانم محمدی ، شما مبصر باش تا نظم کلاس بهم نریزه . . . وبه بچه ها میگه: بچه ها ، گوش به حرف مبصر کنید ، تا برگردم .

شما میگید پیامبر(ص) از دنیا رفت وکسی را به جانشینی خودش انتخاب نکرد ، آیا پیامبر(ص) ، به اندازه معلم ما ، بلد نبود یک مبصر و یک جانشین بعد از خودش تعیین کند که نظم جامعه . . . اسلامی به هم نریزد ؟!

جواب مدیر اهل سنت به دانش آموز شیعه: برو فردا با ولی ات بیا کارش دارم ،

دانش آموز رفت وفرداش با دوستش اومد. مدیرگفت: پس چرا ولیتو نیاووردی ، مگه نگفتم ولیتو بیار ؟ دانش آموز گفت: این ولیه منه دیگه .

مدیر عصبانی شدوگفت: منظور من از ولی سرپرسته ، پدرته ، رفتی دوستتو آوردی؟

دانش آموز گفت: نشد دیگه اینجا میگی ولی یعنی سرپرست ، پس چطور وقتی پیامبر میگه این علی ولی شماست میگید معنی ولی میشه دوست .

بنازم به این بچه شیعه . اگر شیعه ای وعاشق علی و ولایت علی هستی تا میتونی این مطلب رو ارسال کن "یاعلی"

برگرفته از تلگرام

/ 2 نظر / 185 بازدید
ناصر

اگه پیامبر زنده بود میگفت مسلمونابه جای تفرقه به فکر اتحادباشن

سپاهی لایین

درود به آن عزیز اهل دل و اهل قلم. اخیرا کتابی منتشرشده است به قلم دوست و استاد فرهیخته علی‌جان علی‌پور لایین، با خلاصه عنوان«خاطرات یک معلم در روستای چرم». البته استاد علیپور اصالتا نه لایینی است، نه چرمی... اما لطف خدا بوده که ایشان در لایین به دنیا آمده و در روستای چرم معلم بوده‌است. من یک جلد ازاین کتاب را که مرحمتی نگارنده عزیز است، دارم و از خواندنش لذت برده ام. اما به نظرم رسید که جای معرفی آن در وبلاگهای بچه‌های کلات و چرم و لایین خالی است. چنانچه خواسته باشید- والبته اگر نداشته باشید- می‌توانم تلفن جناب استاد علیپور را برایتان بگذارم تا کتاب به دست و نظر بچه های چرم و... برسد. بدرود و مال ئاوا.